>>>

Targi Digital Stage Europe - Kielce 2019

Zapraszamy! 7-9 MARZEC 2019!

Targi odbędą się w Kielcach w obiekcie Targi Kielce w dniach 7-9 marzec 2019 r. Serdecznie wszystkich zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska

Adres oraz szczegóły dojazdu:

  • Targi Kielce, Targi Digital Stage Europe 2019
  • Zakładowa 1
  • 25-672, Kielce


Kliknij tutaj by przejść bezpośrednio do Google Maps

Dla naszych gości bezpłatny wstęp

Chcesz nas odwiedzić na targach Digital Stage Europe? Nic prostszego. Specjalnie dla Was mamy darmowe wejściówki. Każdy może zostać naszym gościem. Wystarczy, że wypałnicie poniższy formularz i do paru godzin będziecie mieli na mailu zaproszenie wraz ze specjalnym kodem dostępu umożliwiającym Wam jego realizację zgodnie z procedurą udostępnioną przez Targi Kielce:

TARGI KIELCE - realizacja zaproszenia

Zapraszamy!

By uzyskać kod wstępu zarejestruj się poniżej:


W związku z faktem, że zaproszenia wraz z kodami rozsyłamy z kilkugodzinnym opóźnieniem bardzo prosimy o wcześniejszą rejestrację, najlepiej dzień wcześniej. W przypadku pytań lub w sytuacji gdyby Państwo nie otrzymali kodu prosimy o tel. 792 578 828. Rejestrując się wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych na potrzeby przekazania kodu i otrzymywanie informacji marketingowych z firmy NAW Performance Audio. Twoich danych nie udostępniamy podmiotom trzecim.

 

News

TO CIĘ ZAINTERESUJE

Zapewnij każdemu widzowi komfort słyszenia dokładnie tych dźwięków, które powstają na scenie i uzyskaj pokrycie dźwiękiem w jak najszerszym paśmie. Uwzględnimy specyfikę wymagających widowni i dopasujemy ofertę do Twojego budżetu.

Do pobrania:

Jesteśmy również na

KONTAKT

Godziny pracy:

  • pon - pt: 9:00 - 16:00

Dział handlowy:

  • e-mail: handlowy@naw.pl
  • WhatsApp: +48 730 900 045 
  • kom.: +48 730 900 045

Dostawy/logistyka:

Dział serwisowy: