>>>

O nas

Misja

Dobry dźwięk budzi najlepsze emocje. Zapewniamy przeniesienie ich ze sceny do publiczności. Jakość, innowacyjność, zrozumienie potrzeb klientów dzięki wieloletniemu doświadczeniu i pasji do muzyki. Czytaj więcej

Kim jesteśmy i gdzie zmierzamy?

Jako firma z polskimi korzeniami, jesteśmy dumni z naszych osiągnięć na rynku krajowym, ale jednocześnie z determinacją podążamy w stronę międzynarodowych rynków. Dlatego stworzyliśmy markę FAVO. Naszym celem jest nieustanne doskonalenie produktów i usług, dzięki czemu staniemy się rozpoznawalnym liderem w branży Pro Audio na rynku międzynarodowym. Czytaj więcej

Pracuj z nami

Dołącz do zespołu NAW Performance Audio i wspólnie z nami zmieniaj świat profesjonalnego nagłośnienia! Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą z pasją do tworzenia innowacyjnych rozwiązań audio dla szerokiego spektrum klientów. Czytaj więcej

PROFESJONALNE SYSTEMY SPRZĘT NAGŁOŚNIENIOWY

Firma NAW Performance Audio – powstała w 2006r szybko zaskarbiając sobie zaufanie wśród wymagających klientów. Działając głównie w obszarach produkcji i dystrybucji komponentów Pro Audio systematycznie buduje swoją pozycję jako dostawca profesjonalnych rozwiązań dla tego sektora. Głównymi odbiorcami produktów firmy są małe i średnie firmy sektora instalacyjnego, teatry, kluby, domy kultury, firmy rentalowe pro audio a także zespoły i DJ.

W NAW PERFORMANCE AUDIO ROZUMIEMY JAK POWSTAJE DOBRY DŹWIĘK.

Produkujemy profesjonalny sprzęt audio stale poszukując optymalnych rozwiązań w obszarach jakości, ergonomii oraz prostoty użytkowania.

Wierzymy, że dzięki naszemu zaangażowaniu w tworzenie innowacyjnych zestawów głośnikowych Wy doświadczycie tych samych emocji, które rodzą się na scenie i w studiu nagraniowym.

Nasze instalacje dźwiękowe podniosą wrażenia Waszych słuchaczy zarówno w obiektach nowo projektowanych ale także tych o słabszej akustyce, które wymagają określenia na nowo jakości prezentowanej muzyki. Nasze produkty zdobywają coraz szersze uznanie wśród instalatorów, właścicieli klubów i organizatorów wydarzeń live.

Wśród dystrybuowanych marek jest nasze, POLSKIE dziecko - systemy dźwiękowe FAVO ale także jego rodzina – włoskie głośniki B&C Speakers i brytyjskie wzmacniacze Linea Research. Sprzęt rozpoznawany przez najlepszych inżynierów dźwięku i obecny na największych festiwalach świata.

 

 

 

Poznaj nasze produkty

TO CIĘ ZAINTERESUJE

Chcesz zmodernizować system dźwiękowy w swojej sali? Na co zwrócić uwagę? W jaki sposób podchodzimy w NAW do wyzwań jakie stoją w każdym obiekcie kultury, który wymaga nagłośnienia? Co zyskasz kiedy Twoja publiczność będzie mogła się cieszyć Dobrym Dźwiękiem? Odpowiedzi znajdziesz w tym artykule.

Do pobrania:

Jesteśmy również na

KONTAKT

Godziny pracy:

  • pon - pt: 9:00 - 16:00

Dział handlowy:

  • e-mail: handlowy@naw.pl
  • WhatsApp: +48 730 900 045 
  • kom.: +48 730 900 045

Dostawy/logistyka:

Dział serwisowy: