>>>

Pracuj z nami

Dołącz do zespołu NAW / FAVO AUDIO

Wspólnie z nami zmieniaj świat profesjonalnego nagłośnienia! Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą z pasją do tworzenia innowacji w obszarach związanych z dźwiękiem. Jeżeli jesteś tak samo zaangażowany w zapewnieniu klientom najlepszych rozwiązań, chcemy Cię poznać!

 

W NAW Performance Audio cenimy sobie kreatywność, profesjonalizm i otwartość na nowe wyzwania. Współpraca z nami to szansa na rozwój osobisty i zawodowy, a także możliwość pracy z doświadczonym zespołem specjalistów, którzy nieustannie poszukują optymalnych rozwiązań w dziedzinie audio.

Jesteśmy zainteresowani współpracą z kandydatami o różnych umiejętnościach i doświadczeniu. Szukamy osób, które mają pasję do technologii dźwiękowych oraz chęć współtworzenia produktów najwyższej jakości. Niezależnie od tego, czy jesteś inżynierem dźwięku, projektantem, specjalistą ds. sprzedaży czy marketingu – mamy dla Ciebie miejsce w naszym zespole.

Co oferujemy:

  1. Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  2. Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia.
  3. Możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w szkoleniach, warsztatach i konferencjach branżowych.
  4. Przyjazną atmosferę pracy w zespole, który docenia zaangażowanie i inicjatywę.
  5. Elastyczne formy zatrudnienia, dopasowane do potrzeb kandydatów.

Jak aplikować?

Poniżej Jeśli chciałbyś już teraz zgłosić swoją kandydaturę, prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres e-mail: administracja@naw.pl. W tytule wiadomości prosimy o wpisanie "Aplikacja - [stanowisko, na które aplikujesz]".

Z niecierpliwością czekamy na Twoje zgłoszenie i możliwość nawiązania współpracy. Dołącz do nas i wspólnie zmieniajmy przyszłość branży audio, kreując nowe standardy i niezapomniane wrażenia słuchowe dla odbiorców na całym świecie.

AKTUALNE OFERTY PRACY:

Jezeli chciałbyś aplikować - wyślij email na adres administracja@naw.pl 

- Kierownik działu sprzedaży w branży Audio - link OLX

- Pracownik w dziale marketingu

- Pracownik produkcji, montaż zestawów głośnikowych

 

 

O nas

TO CIĘ ZAINTERESUJE

Chcesz zmodernizować system dźwiękowy w swojej sali? Na co zwrócić uwagę? W jaki sposób podchodzimy w NAW do wyzwań jakie stoją w każdym obiekcie kultury, który wymaga nagłośnienia? Co zyskasz kiedy Twoja publiczność będzie mogła się cieszyć Dobrym Dźwiękiem? Odpowiedzi znajdziesz w tym artykule.

Do pobrania:

Jesteśmy również na

KONTAKT

Godziny pracy:

  • pon - pt: 9:00 - 16:00

Dział handlowy:

  • e-mail: handlowy@naw.pl
  • WhatsApp: +48 730 900 045 
  • kom.: +48 730 900 045

Dostawy/logistyka:

Dział serwisowy: