>>>

Kluby muzyczne i dyskoteki

Termy Rzymskie przy Pałacu Saturna w Czeladzi

Największy w Polsce obiekt saunowy. Baseny zewnętrzne z koncertową sceną. Niezliczona ilość saun, łaźni i basenów, Centrum Wellnes & SPA oraz pokoje i apartamenty.

2021 r. Dowiedz się więcej

Klub u Bazyla w Poznaniu

Niezależny klub muzyczny na Jeżycach. Działając od prawie 20 lat gościł tysiące artystów alternatywnych, od hip-hopu po ciężkie, przesterowane brzmienia.

2018 r. Dowiedz się więcej

Metrum Jazz Club w Bielsku-Białej

Klimatyczny klub jazzowy w stolicy Podbeskidzia. Tętni życiem, licznymi koncertami, imprezami i dancingami z pełnym parkietem.

2016 r.
Dowiedz się więcej

Klub nocny hotelu Gołębiewski w Wiśle

Nastrojowe dyskoteki z podświetlanym parkietem, imprezy dla gości hotelowych, występy artystów, kabarety, koncerty, eventy dla dzieci.

2016 r. Dowiedz się więcej

nagłośnienie klubowe, Nagłośnienie dyskoteki

Chcesz nagłośnić klub muzyczny, dyskotekę lub pub? 

Dobrze trafiłeś. Projektując wszystkie nasze systemy zwracamy uwagę na potrzeby klubów muzycznych oraz miejsc o mniejszej kubaturze. W takich pomieszczeniach akustyka wnętrza często jest wyzwaniem dla sprzętu nagłośnieniowego, którego zadaniem jest możliwie najwierniejsze przekazanie dźwięku powstającego na scenie.

ROZWIĄZANIA SPRZĘTOWE DO NAGŁOŚNIENIA KONCERTÓW KLUBOWYCH:

Selektywność brzmienia, wyrównana charakterystyka i spory zapas mocy pozwalają na idealne wzmocnienie przekazu artystycznego dla każdego gatunku muzycznego.

 
Chcesz wiedzieć więcej?
Porozmawiajmy o Twoim projekcie! 
 
tel. 792 578 828
info@naw.pl
 
 
 

Realizacje

TO CIĘ ZAINTERESUJE

Chcesz zmodernizować system dźwiękowy w swojej sali? Na co zwrócić uwagę? W jaki sposób podchodzimy w NAW do wyzwań jakie stoją w każdym obiekcie kultury, który wymaga nagłośnienia? Co zyskasz kiedy Twoja publiczność będzie mogła się cieszyć Dobrym Dźwiękiem? Odpowiedzi znajdziesz w tym artykule.

Do pobrania:

Jesteśmy również na

KONTAKT

Godziny pracy:

  • pon - pt: 9:00 - 17:00

Biuro:

  • tel.: +48 33 488 11 48
  • kom.: +48 792 578 828

Dział handlowy: