>>>

Rekomendacje

Jeśli będę w przyszłości rozbudowywał nagłośnienie naszego zespołu weselnego, to na pewno będą to produkty NAW
Zespół weselny Six Band
Posiadamy zestaw VMS 1815 od kwietnia 2016 r. Sprzęt spełnia nasze wszelkie oczekiwania, doskonale sprawdza się na małych salach, jak i tych dużych, gdzie wiele konkurencyjnych zespołów wystawia często całą „ścianę” kolumn, a efekt tego jest kiepski. My to załatwiamy jednym zestawem!

Stosunek ceny do jakości jest fenomenalny! Jeśli będę w przyszłości rozbudowywał nasze nagłośnienie, to na pewno będą to produkty NAW.

Kontakt z producentem jak najbardziej OK!
Łukasz Eckert
Lider i manager zespołu
Klienci w Boliwii i Chile pokochali Red Barona
Raul Flores Mena - oficjalny partner NAW w Boliwii
Od 4 lat jestem dystrybutorem sprzętu nagłośnieniowego prowadząc firmę Importadora de Sonido SK w Boliwii. Współpracuję z wieloma renomowanymi markami markami, a od niedawna także z NAW Performance Audio z Polski.
Jak to się stało, że mamy w ofercie nagłośnienie NAW? Poszukiwałem producentów sprzętu w Europie. Trafiłem na film na Youtube porównujący system Red Baron RB281 vs DV Dosc i byłem pod bardzo dużym wrażeniem możliwości tego sprzętu.

Od kilku lat współpracuję z Carlosem Lantadillą, właścicielem firmy dystrybucyjnej CyVmusic Limitada w Chile. Dostarczamy dla Chile i Boliwii sprzęt audio światowych marek i głośniki od B&C Speakers. Wspólnie dotarliśmy bezpośrednio do Kamila, nawiązaliśmy współpracę mimo pandemii covid-19 i zamówiliśmy pierwsze dwie palety ze sprzętem. Natychmiast ruszyliśmy z prezentacjami demo, aby jak najwięcej naszych klientów miało okazję poznać nowość w ofercie, z której jesteśmy wyjątkowo dumni.

Za co cenię produkty NAW? Za unikalny design, niską wagę, zastosowaną świetną technologię i dużą moc. Na początku 2020 r. kupiliśmy mały zestaw Red Barona ze wzmacniaczem MD4820 i zakochaliśmy się w jego brzmieniu i wyglądzie. Brzmieniowo nie ustępuje naszemu zestawowi Nexo M28, z którym robiliśmy bezpośrednie porównania. Zdecydowaliśmy się zamówić kolejny zestaw z większą ilością wzmacniaczy. W ten sposób możemy mieć kilka zestawów demo w różnych partiach regionu.

Bardzo sprawnie i szybko sprzedaliśmy 20 szt. Barona a obecnie oczekujemy na drugą dostawę z NAW i planujemy dystrybucję 38 elementów tego systemu. Przygotowujemy rynek pod jeszcze większe zapotrzebowanie na sprzęt od NAW i obserwujemy duże zaufanie do produktów tej marki, co tylko nas utwierdza w tym, że podjęliśmy dobrą decyzję.

Jestem dumny i szczęśliwy, że udało nam się wspólnie z moim wspaniałym przyjacielem Carlosem ściągnąć ten świetny sprzęt dla naszych klientów w Chile i Boliwii, dzięki temu spełniło się moje duże marzenie zawodowe i cieszę się na dalszą współpracę.
Raul Flores Mena
Właściciel firmy dystrybucyjnej Importadora de Sonido SK
Zestaw VMS1815 to narzędzie, która ułatwia naszemu zespołowi weselnemu pracę
Zespół weselny Chwalisz Band®
Dzięki NAW weszliśmy w posiadanie świetnego narzędzia, który znacząco ułatwia pracę.

Pierwszym plusem jest kąt 60 stopni! W końcu nie gram po ścianach, a wszystkie instrumenty są o wiele czytelniejsze i przyjemniejsze w odbiorze. To daje mi bardzo dużą przewagę szczególnie w salach posiadające skomplikowaną bryłę lub uwarunkowania akustyczne (np. z dominującą ilością szkła i kamienia).
Na pochwałę zasługuje również interfejs DSP. Jest bardzo przyjemny i prosty w obsłudze.

Jedynym minusem jaki zauważyliśmy to rączki;) W porównaniu do innych zestawów zwyczajnie ciężko się je nosi. Na szczęście na to NAW też znalazł rozwiązanie. Posiadanie dedykowanego wózka sprawi, że będziesz w pełni szczęśliwym człowiekiem!
Mateusz Chwalisz
Lider i manager zespołu
W NAW mają świetne podejście do klienta, koleżeńskie i na luzie
DJ LELE
Od 2 lat korzystam z zestawu VMS1815 jako DJ, wodzirej i konferansjer.

Całość oceniam celująco:) Sprzęt jest na najwyższym poziomie jakościowym. Wrażenia są świetne, brzmienie przy ustawieniu idealne, super. Kontakt z ekipą NAW to przyjemność, mają naprawdę świetne podejście do klienta, koleżeńskie i na luzie - takie właśnie jakie powinno być:)

Doradztwo idealne, pomoc oraz odpowiedzi na każde nurtujące mnie pytanie.
Krystian Lelątko - DJ, wodzirej, konferansjer
https://www.facebook.com/DJLelePL
Idealne narzędzia dla wymagającej sceny teatralnej
Opinia z grupy Facebook
Miałem okazję odsłuchiwać NAW LiDA46, która jest zacną konstrukcją. Ja, jak również reszta zaproszonych na test gości, byłem pod wielkim wrażeniem. Dwie paczki #NAW_LiDA46 i #NAW_MBR118, napędzane, dla porównania, różnymi wzmacniaczami od bardzo starych i wysłużonych Crown CE1000 przez #NAW_HDQ10 na #NAW_MD4420 kończąc. Obserwacje końcowe: bardzo równe pokrycie w poziome, nie grają dużo do tyłu, brzmią bardzo przyjemnie bez dodatkowych korekcji, nawet przy dużej głośności będąc blisko głośnika nie odczuwałem w sposób negatywny nadmiernych decybeli. Wzmacniacz MD robi kolosalną różnicę na plus.
Mateusz Rutkowski
Mistrz pracowni akustyczno-multimedialnej w: Teatr im. Wilama Horzycy w Toruniu
 

Poznaj nasze produkty

TO CIĘ ZAINTERESUJE

Chcesz zmodernizować system dźwiękowy w swojej sali? Na co zwrócić uwagę? W jaki sposób podchodzimy w NAW do wyzwań jakie stoją w każdym obiekcie kultury, który wymaga nagłośnienia? Co zyskasz kiedy Twoja publiczność będzie mogła się cieszyć Dobrym Dźwiękiem? Odpowiedzi znajdziesz w tym artykule.

Do pobrania:

Jesteśmy również na

KONTAKT

Godziny pracy:

  • pon - pt: 9:00 - 17:00

Biuro:

  • tel.: +48 33 488 11 48
  • kom.: +48 792 578 828

Dział handlowy: