>>>

Rekomendacje

Uniwersalny zestaw - sprawdza się zarówno na weselach, jak i imprezach techno
Zakupiłem zestaw VMS 1815 pod koniec 2016 roku. Po pierwszym odsłuchu stwierdziłem, że to jest po prostu TO. Piękna, czysta barwa dźwięku, atrakcyjny design – czego chcieć więcej.

Wielu moich klientów dostrzega dobrą jakość dźwięku i niejednokrotnie słyszę pochlebne opinie na temat dobrze nagłośnionej imprezy.
Emil Krawczyk
DJ okolicznościowy i klubowy. Właściciel firmy Krawczyk Music Events, w środowisku klubowym znany jako DJ Side Effect.
Łatwe w obsłudze i solidne nagłośnienie dla sali multimedialnej
NAW to dla mnie lokalna, a zarazem znana w całej Polsce firma z tradycjami, specjalizująca się w konkretnym asortymencie. Dobrze jest mieć wsparcie po sąsiedzku, chociaż nie tylko tym się kierowaliśmy przy ostatecznej decyzji. Najbardziej zależało mi na tym, aby sprzęt nagłośnieniowy był solidny, a zarazem prosty w obsłudze.

Sprzęt po prawie 2 latach użytkowania sprawdza się bardzo dobrze. Zdecydowanie zaspokaja potrzeby sali multimedialnej w naszej gminie. Obiekt po remoncie został wyposażony w nowe nagłośnienie. Wcześniej trzeba było przywozić rozkładać sprzęt, co zajmowało sporo czasu. Dziś uruchomienie wszystkiego i pełna gotowość do działania zajmuje kilka chwil.
Szymon J. Wróbel
Inspektor ds. kultury w Urzędzie Gminy w Lipowej. Redaktor, autor książek, reżyser i scenarzysta filmów dokumentalnych.
Jeśli będę w przyszłości rozbudowywał nagłośnienie naszego zespołu weselnego, to na pewno będą to produkty NAW
Zespół weselny Six Band
Posiadamy zestaw VMS 1815 od kwietnia 2016 r. Sprzęt spełnia nasze wszelkie oczekiwania, doskonale sprawdza się na małych salach, jak i tych dużych, gdzie wiele konkurencyjnych zespołów wystawia często całą „ścianę” kolumn, a efekt tego jest kiepski. My to załatwiamy jednym zestawem!

Stosunek ceny do jakości jest fenomenalny! Jeśli będę w przyszłości rozbudowywał nasze nagłośnienie, to na pewno będą to produkty NAW.

Kontakt z producentem jak najbardziej OK!
Łukasz Eckert
Lider i manager zespołu
Klienci w Boliwii i Chile pokochali Red Barona
Oficjalny partner NAW w Boliwii
Od 4 lat jestem dystrybutorem sprzętu nagłośnieniowego prowadząc firmę Importadora de Sonido SK w Boliwii. Współpracuję z wieloma renomowanymi markami markami, a od niedawna także z NAW Performance Audio z Polski.
Jak to się stało, że mamy w ofercie nagłośnienie NAW? Poszukiwałem producentów sprzętu w Europie. Trafiłem na film na YouTube porównujący system Red Baron RB281 vs DV Dosc i możliwości tego sprzętu zrobiły na mnie duże wrażenie.

Od kilku lat współpracuję z Carlosem Lantadillą, właścicielem firmy dystrybucyjnej CyVmusic Limitada w Chile. Dostarczamy dla Chile i Boliwii sprzęt audio światowych marek i głośniki od B&C Speakers. Wspólnie dotarliśmy bezpośrednio do Kamila, nawiązaliśmy współpracę mimo pandemii covid-19 i zamówiliśmy pierwsze dwie palety ze sprzętem. Natychmiast ruszyliśmy z prezentacjami demo, aby jak najwięcej naszych klientów miało okazję poznać nowość w ofercie, z której jesteśmy wyjątkowo dumni.

Za co cenię produkty NAW? Za unikalny design, niską wagę, zastosowaną świetną technologię i dużą moc. Na początku 2020 r. kupiliśmy mały zestaw Red Barona ze wzmacniaczem MD4820 i zakochaliśmy się w jego brzmieniu i wyglądzie. Brzmieniowo nie ustępuje naszemu zestawowi Nexo M28, z którym robiliśmy bezpośrednie porównania.
Raul Flores Mena
Właściciel firmy dystrybucyjnej Importadora de Sonido SK
Zdecydowaliśmy się zamówić kolejny zestaw z większą ilością wzmacniaczy. W ten sposób możemy mieć kilka zestawów demo w różnych partiach regionu.

Bardzo sprawnie i szybko sprzedaliśmy 20 szt. Barona a obecnie oczekujemy na drugą dostawę z NAW i planujemy dystrybucję 38 elementów tego systemu. Przygotowujemy rynek pod jeszcze większe zapotrzebowanie na sprzęt od NAW i obserwujemy duże zaufanie do produktów tej marki, co tylko nas utwierdza w tym, że podjęliśmy dobrą decyzję.

Jestem dumny i szczęśliwy, że udało nam się wspólnie z moim wspaniałym przyjacielem Carlosem ściągnąć ten świetny sprzęt dla naszych klientów w Chile i Boliwii, dzięki temu spełniło się moje duże marzenie zawodowe i cieszę się na dalszą współpracę.
Zestaw VMS1815 to narzędzie, która ułatwia naszemu zespołowi weselnemu pracę
Zespół weselny Chwalisz Band®
Dzięki NAW weszliśmy w posiadanie świetnego narzędzia, który znacząco ułatwia pracę.

Pierwszym plusem jest kąt 60 stopni! W końcu nie gram po ścianach, a wszystkie instrumenty są o wiele czytelniejsze i przyjemniejsze w odbiorze. To daje mi bardzo dużą przewagę szczególnie w salach posiadające skomplikowaną bryłę lub uwarunkowania akustyczne (np. z dominującą ilością szkła i kamienia).
Na pochwałę zasługuje również interfejs DSP. Jest bardzo przyjemny i prosty w obsłudze.

Jedynym minusem jaki zauważyliśmy to rączki;) W porównaniu do innych zestawów zwyczajnie ciężko się je nosi. Na szczęście na to NAW też znalazł rozwiązanie. Posiadanie dedykowanego wózka sprawi, że będziesz w pełni szczęśliwym człowiekiem!
Mateusz Chwalisz
Lider i manager zespołu
 

Poznaj nasze produkty

TO CIĘ ZAINTERESUJE

Zapewnij każdemu widzowi komfort słyszenia dokładnie tych dźwięków, które powstają na scenie i uzyskaj pokrycie dźwiękiem w jak najszerszym paśmie. Uwzględnimy specyfikę wymagających widowni i dopasujemy ofertę do Twojego budżetu.

Do pobrania:

Jesteśmy również na

KONTAKT

Godziny pracy:

  • pon - pt: 9:00 - 16:00

Dział handlowy:

  • e-mail: handlowy@naw.pl
  • WhatsApp: +48 730 900 045 
  • kom.: +48 730 900 045

Dostawy/logistyka:

Dział serwisowy: